Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 1. dubna 2023 Hugo

Kráso trp

21. 01. 2013 6:59:01
S tím jak se na nás valí další a další časopisy, blogy a webové stránky o tom, jak se zkrášlit zvenčí i zevnitř, někteří z nás trošinku ztrácejí soudnost a vrhají se do všeho toho vylepšování po hlavě i bezhlavě.

V kombinaci s báječnými lednovými výprodeji, kapánek vyšilujeme. Například já mám fešácké tričko v barvě podělané limetky, ve kterém se nemůžete předklonit, protože pak vám všichni přítomní mohou hravě spočítat i pihy na břiše. Stejně jako úžasný svetřík , kde pevnou látku tvoří jen náplety na rukávech a rolák. Zbytek svetříku by mohl konkurovat rybářské síti na hodně velké ryby. Je krásný a heboučký, ale zahřejete se v něm pouze v okamžiku, kdy si dřepnete na rozpálenou plotnu. Taky boty jsou super šlágr, nevím jak to dělají, ale tuhle zimu jdu reklamovat už druhé. Lepené jsou asi slinou zuřivého ševce a při prvním vlhku se vám odloupne - tu podrážka, tu ozdobná přezka. A když drží lepidlo, tak vám vypelichá chlupatina, o které jsem si dosud myslela, že se do bot dává za účelem zateplení a ne z toho důvodu, aby jste si byt zasvinili cucky co vám uvíznou na ponožkách.

Když se ovšem zima nestydí, nestydíme se ani my. Dostala jsem k vánocům parádní klobouk a o víkendu jsem vyděsila vlastní babičku, když jsem nahlížela z ulice oknem do obýváku, aby mi otevřela a nemusela jsem zvonit. Neotevřel mi nikdo a když jsem se dobouchala, tak mi sdělila, že se lekla který úchyla v klóbrcu jí to tam čumí?

Ovšem díky fešáckým pokrývkám hlavy si každý večer musím mýt absolutně spláclé vlasy a to co mi klobouk nebo čapka nesplácnou, tak mi elektrizuje, že vypadám jako Rákosníček, když mu vypustili rybník.

Taky ruce mi šustí jako když si je ti dva pruhovaní mnuli radostí, takže se krémuju horem dolem a s příchutí krému na ruce snídám i houstičku s medem.

Ale není nad vynikající zázvorový čaj s citronem nejlépe plnou konvičku takhle večer, sice se pak člověk moc nevyspí, protože celou noc courá na záchod, ale není nad to se pěkně prohřát. I když lepší než si koupit kefír a než ho donesete domů, máte z něj kostičku ledíku, ale co dělá to dobře trávení.

Pak si ještě doma trošku zacvičit, rozrolovat protiskluzovou podložku a při prvním kliku dostat skluz na nakrémovaných rukou a narazit si bradu.

No ale pozor, to zkrášlování a čančání už se asi začíná vyplácet, například v pátek si mi k nohám kácel moc hezký mladík. I když ..... ono to, bohužel, na tom ledu dost klouže ....

Autor: Zdenka Bellingerová | pondělí 21.1.2013 6:59 | karma článku: 10.98 | přečteno: 470x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Jaroslav Kvapil

Pravda o Červené Karkulce

Je hrozné, jak se dneska v zájmu genderové i jiné korektnosti upravují literární díla klasiků. A považte, že dokonce i pohádky. Ještěže na to upozornila jistá učitelka češtiny a dala tím směr našemu vědeckému bádání.

1.4.2023 v 12:48 | Karma článku: 8.11 | Přečteno: 146 | Diskuse

František Řehounek

Brýle za 6% tuzemské ceny...

Potíže mne dohnaly k úvahám o nových, tzv multifokálních brýlích. V jedné z nejznámějších optik v našem městě zrovna měli akci - jedna čočka za 9.980Kč, plus rámečky, takže bratru 24 tisíc.

1.4.2023 v 11:11 | Karma článku: 23.09 | Přečteno: 377 | Diskuse

Horst Anton Haslbauer

Nedobrovolná cesta na konečné

Když jsme přijeli na konečnou, zazněl povel seřadit. Bylo nám řečeno, že my pěšáci budeme nyní připojeni k pluku horských myslivců. Jelikož jsme dorazili dříve, musíme ještě deset kilometrů pochodovat. Tam bude večeře, jako

1.4.2023 v 7:53 | Karma článku: 13.12 | Přečteno: 157 | Diskuse

Jan Pražák

Vyhrožování

Jestli máte dost rozumu, tak tenhle článek snad radši nečtěte. Nebude to žádná legrácka o Marušce, těžká vztahovka, při které slzička ukápne a srdce se zatetelí, chuťovka z MHD, ba ani povídání o kočkách. A o kom to teda bude?

1.4.2023 v 7:07 | Karma článku: 17.88 | Přečteno: 360 | Diskuse

Jan Andrle

Ajznbón (VI - Kolega)

Potkávám je denně. Milují vše, co jezdí po kolejích, fotí celé hodiny na nádražích a o vlacích vědí všechno možné i nemožné. Šotouši. Rádi se s námi profesionály dávají do řeči a ohromují nás svými znalostmi.

31.3.2023 v 22:41 | Karma článku: 11.08 | Přečteno: 150 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1263
I když tančíš s ďáblem, ďábla nezměníš

Rozjívené fracky tu nechceme. Kde končí svoboda dětí ve veřejných prostorách?

Vlnu vášní vyvolalo vyjádření pražského bistra, které na sociálních sítích publikovalo pravidla, jak se mají chovat...

Horníci leželi na pokojích na břichu. Skrývali erekci. A zrodila se viagra

Modrá pilulka slaví pětadvacet let. Spustila svého druhu kulturní i farmaceutickou revoluci, preformátovala vnímání...

PŘEHLEDNĚ: Pošta zveřejnila, které pobočky od léta zruší

Česká pošta zveřejnila seznam poboček, které v rámci úspor uzavře. Nejvíce jich je v Moravskoslezském kraji a v Praze....

ČNB se propadla do obří ztráty 412 miliard, za rok je jedenáctinásobná

Česká národní banka (ČNB) loni vykázala rekordní ztrátu 411,9 miliardy korun. V roce 2021 měla ztrátu 37,7 miliardy...

Paltrowová si po srážce na lyžích myslela, že jde o sexuální útok

Herečka Gwyneth Paltrowová (50) v pátek opět vypovídala před soudem v případu údajného neposkytnutí první pomoci...